V našem kosmetickém salonu Vám rádi nabídneme naše komplexní služby. Prodlužování řás, trvalé líčení, kosmetické čištění, epilace... Upravené nohy jsou velkou součástí celkového vzhledu a navíc předcházíte bolestivým onemocněním nohou...

PRODEJ KOSMETIKY

Nabízíme španělskou profesionální pleťovou i vlasovou kosmetiku také na domácí použití, které se doplňují s účinky kosmetického ošetření a pečuje o vlasy.

Pleťová kosmetika

GERMAINE DE CAPUCCINI.KEENWELL, AINHOA, THUYA

img Exel Therapy Premier-THE SERUM
Luxusní protistárnoucí koncentrát, který byl pečlivě navržen a inspirován mýtem o "elixiru věčného mládí". Je schopný připravit pokožku k boji proti všem specifickým problémům stárnutí: vráskám, pigmentovým skvrnám, ochablosti, dehydfrataci atd.

 

img

GERMAINE DE CAPUCCINI - EXEL THERAPY PREMIER
Nejluxusnější přípravek značky Germaine de Capuccini. Představuje vrcholný bod desítek let výzkumů procesů stárnutí pleti.Přípravek inspirovaný mýtem o elixíru věčného mládí, který rozzáří pokožku i smysly.Kromě složky Longevity-Guard je The Cream obohacen vysoce účinným koktejlem cenných aktivních složek, které synergicky a pomocí několika strategií bojují proti plynutí času.

 

imgGERMAINE DE CAPUCCINI - EXCEL THERAPY
Přípravek představující skutečnou ochranu před známkami plynutí času. Nové řešení problému stárnutí. Viditelně koriguje hlavní stopy stárnutí. Po ošetření je pleť vyhlazenější, pevnější a zářivější. Obličej znovu získá ztracenou pohodu, mladistvý a zdravý vzhled. Je vhodný i na citlivou pleť.

 

Vlasová kosmetika

REVLON, ECHOSLINE

Dekorativní kosmetika

NEE

Kosmetika pro kadeřnice

REVLON PROFFESIONÁL, ECHOSLINE SELIÁR, OROFLUIDO


objednatkde